Rybak

 Chotcza i okolice w genealogii

Chotcza Górna



 


miejscowość : Szerokość: 51.24055498778542, Długość: 21.76013946533203


Urodz.

Results 1201 do 1250 od 1776

«Poprz. «1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 36» Dalej»

   Imię i nazwisko    Urodz.    ID osoby 
1201 Skwira Józef*  13 sty. 1849Chotcza Górna I959
1202 Skwira Józefa  12 gru. 1897Chotcza Górna I1895
1203 Skwira Józefa  14 gru. 1901Chotcza Górna I2461
1204 Skwira Józefa  16 mar. 1916Chotcza Górna I23203
1205 Skwira Julianna  27 sty. 1872Chotcza Górna I12713
1206 Skwira Julianna  22 sty. 1896Chotcza Górna I9119
1207 Skwira Kacper  1 sty. 1817Chotcza Górna I11341
1208 Skwira Katarzyna (z domu Owcarz)  19 list. 1820Chotcza Górna I13634
1209 Skwira Katarzyna  14 kwie. 1864Chotcza Górna I11345
1210 Skwira Katarzyna  9 paź. 1868Chotcza Górna I22903
1211 Skwira Katarzyna  7 sty. 1871Chotcza Górna I23422
1212 Skwira Katarzyna  14 wrz. 1904Chotcza Górna I835
1213 Skwira Katarzyna  11 gru. 1910Chotcza Górna I11346
1214 Skwira Katarzyna*  11 gru. 1897Chotcza Górna I1925
1215 Skwira KIazimierz*  14 sier. 1893Chotcza Górna I21579
1216 Skwira Krystyna*  11 mar. 1826Chotcza Górna I12715
1217 Skwira Leon  6 kwie. 1825Chotcza Górna I977
1218 Skwira Ludwik  20 sier. 1829Chotcza Górna I11347
1219 Skwira Ludwik  6 wrz. 1873Chotcza Górna I11350
1220 Skwira Magdalena (z domu Rybak)  15 lip. 1820Chotcza Górna I11354
1221 Skwira Marcin*  27 paź. 1859Chotcza Górna I18965
1222 Skwira Marcyanna*  6 sty. 1840Chotcza Górna I17672
1223 Skwira Marianna  17 sty. 1908Chotcza Górna I6478
1224 Skwira Marianna*  13 wrz. 1868Chotcza Górna I14470
1225 Skwira Marjanna  1 kwie. 1920Chotcza Górna I2464
1226 Skwira Marjanna*  3 lip. 1902Chotcza Górna I2139
1227 Skwira Maryanna (z domu Owcarz)  27 list. 1824Chotcza Górna I14414
1228 Skwira Maryanna  14 kwie. 1862Chotcza Górna I19672
1229 Skwira Maryanna  8 czer. 1886Chotcza Górna I1789
1230 Skwira Maryanna*  5 wrz. 1827Chotcza Górna I15277
1231 Skwira Maryanna*  19 luty 1833Chotcza Górna I16301
1232 Skwira Maryanna*  13 luty 1863Chotcza Górna I11352
1233 Skwira Maryanna*  4 wrz. 1865Chotcza Górna I11353
1234 Skwira Maryanna*  12 sier. 1897Chotcza Górna I2462
1235 Skwira Małgorzata  29 czer. 1894Chotcza Górna I21580
1236 Skwira Michał  12 wrz. 1872Chotcza Górna I833
1237 Skwira Michał  11 Sep[ 1894Chotcza Górna I21581
1238 Skwira Michał*  23 wrz. 1835Chotcza Górna I16302
1239 Skwira Mikołaj  4 gru. 1811Chotcza Górna I2487
1240 Skwira Mikołaj  15 sier. 1822Chotcza Górna I14465
1241 Skwira Mikołaj  25 list. 1865Chotcza Górna I1930
1242 Skwira Mikołaj*  3 gru. 1862Chotcza Górna I19677
1243 Skwira Paweł  1824Chotcza Górna I6809
1244 Skwira Paweł  28 gru. 1874Chotcza Górna I796
1245 Skwira Paweł  27 czer. 1882Chotcza Górna I20979
1246 Skwira Petronela (z domu Buda)  9 maj 1881Chotcza Górna I20524
1247 Skwira Piotr  15 sier. 1822Chotcza Górna I14464
1248 Skwira Piotr  1 lip. 1859Chotcza Górna I21574
1249 Skwira Piotr  13 czer. 1870Chotcza Górna I1871
1250 Skwira Piotr  16 sty. 1883Chotcza Górna I20980

«Poprz. «1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 36» Dalej»



Zgon

Results 1201 do 1235 od 1235

«Poprz. «1 ... 21 22 23 24 25

   Imię i nazwisko    Zgon    ID osoby 
1201 Zima Stanisław*  28 maj 1882Chotcza Górna I21119
1202 Zima Stanisław*  12 lip. 1908Chotcza Górna I6774
1203 Zima Wiktoria (z domu Szewczyk)  4 mar. 1965Chotcza Górna I4427
1204 Ziołek Andrzej  18 gru. 1823Chotcza Górna I7953
1205 Ziołek Antoni*  7 mar. 1834Chotcza Górna I16487
1206 Ziołek Benedykt  9 mar. 1837Chotcza Górna I14603
1207 Ziołek Jakub  19 list. 1866Chotcza Górna I22716
1208 Ziołek Józef  1 list. 1810Chotcza Górna I7951
1209 Ziołek Konstancja  2 kwie. 1832Chotcza Górna I15437
1210 Ziołek Konstancja*  9 mar. 1824Chotcza Górna I14607
1211 Ziołek Rozalia (z domu Okoń)  12 luty 1830Chotcza Górna I9285
1212 Ziołek Walenty*  7 kwie. 1832Chotcza Górna I16489
1213 Żołnierek Antoni  3 maj 1917Chotcza Górna I23554
1214 Żołnierek Jan*  21 luty 1910Chotcza Górna I11722
1215 Żołnierek Józef*  29 mar. 1912Chotcza Górna I9443
1216 Żołnierek Katarzyna (z domu Jeziorska)  1 sty. 1912Chotcza Górna I9442
1217 Żukowska Jadwiga  6 wrz. 1885Chotcza Górna I21125
1218 Żukowski Stanisław  6 wrz. 1819Chotcza Górna I14027
1219 Złotnik (Złotucha) Jadwiga  21 luty 1893Chotcza Górna I21715
1220 Łaszcz Karolina*  20 maj 1848Chotcza Górna I17191
1221 Łęcki Antoni  24 gru. 1830Chotcza Górna I14980
1222 Łękawska Katarzyna  30 paź. 1823Chotcza Górna I14344
1223 Łękawski Antoni*  11 luty 1824Chotcza Górna I14345
1224 Łyjak *  29 gru. 1911Chotcza Górna I8746
1225 Łyjak Franciszek*  3 sier. 1882Chotcza Górna I20786
1226 Łyjak Józef  8 lip. 1884Chotcza Górna I13540
1227 Łyjak Józef*  4 kwie. 1901Chotcza Górna I679
1228 Łyjak Józefa*  3 kwie. 1908Chotcza Górna I7331
1229 Łyjak Katarzyna (z domu Figura)  27 mar. 1816Chotcza Górna I10858
1230 Łyjak Katarzyna*  15 gru. 1899Chotcza Górna I684
1231 Łyjak Michalina  4 sty. 1967Chotcza Górna I20794
1232 Łyjak Stanisław  14 gru. 1886Chotcza Górna I23965
1233 Łyjak Szymon  8 gru. 1918Chotcza Górna I5076
1234 Łyjak Tekla (z domu Rybak)  29 gru. 1911Chotcza Górna I671
1235 Łyjak primo voto Bojarska Justyna (z domu Sadowska)  30 maj 1870Chotcza Górna I10502

«Poprz. «1 ... 21 22 23 24 25